Aleja GWIAZD ❤️❤️❤️

Poniżej znajdują się relacje o postępach dzieci i dorosłych w MitoTerapii. Jesteście gwiazdami, bo pomimo tego, że nie jest łatwo, nie poddajecie się! Każde dziecko tutaj wspomniane to nasza mała gwiazdeczka – życzymy wam ogromu postępów i dużo zdrowia ❤️❤️❤️

5 lutego 2021

A jeszcze Ci powiem ze juz w tym pierwszym tygodniu widzę efekty u Tymka, więcej gada, uśmiechnięty, zadowolony, obecny?

4 lutego 2021

Chcielibyśmy zamówić karnozynę bo nam się kończy. Mieliśmy po badaniu napisać czy jest jakaś poprawa, więc tak, jesteśmy bardzo zadowoleni ??

chcielibyśmy dalej kontynuować. Martyna mniej się wentyluje, nie ma zmiennego nastroju. I zaczęła więcej jeść. ? zaczęła się również bawić głosem

4 lutego 2021 – program słuchowy Safe and Sound

Cześć, Chciałam Ci napisać, ze sporo na plus u nas dzięki Treningowi słuchowemu, lepsza kontectracja, lepszy kontakt wzrokowy, percepcja słuchowa, żadnych skutków nieporządnych nie było.

3 lutego 2021

Dzień dobry. Moja córeczka jest 3 tyg na karnozynie. I mamy już parę zmian. Nie wiem czy to możliwe, że po tak krótkim czasie?

2 lutego 2021

Cześć Dominika ? muszę Ci napisać w końcu co u Nas bo dzieją się mega fajne rzeczy a ja rzadko zdaje raport ?

Janek jest na karnozynie od sierpnia 2019. Flawonoid od grudnia 2020.

Mamy mega postępy.

Przede wszystkim ? jest nareszcie taka jaka powinna być. Tu flawonoid zadziałał błyskawicznie. Bardz poprawiło się rozumienie, chętnie wykonuje polecenia, pomaga mi przy kąpieli młodszej córki. Wynosi ubrania do prania, raz sprawdzał łokciem wodę nawet ? jak zobaczył, że ja tak robię. Podaję wszystko o co proszę. Rozumie co od niego chce, lokalizuje przedmiot w przestrzeni i pidaje. Mega dużo słów mówi. Jest bardzo mądry. Zaslub słów ogromny. Alfabet, kolory, kształty, figury geometryczne typu pieciokąt, rąb ? zwierzęta leśne, dzikie, gospodarskie, ptactwo, wszystko nazwie. Nawet Yeti zna ? garderoba, rzeczy codziennego użytku, jedzenie, środki transportu noo powiem Ci wszystko. I odbienia np. bluzka – bluzeczka, autobus – autokar, but-buty-buciki. itp.

A to co usłyszałam od terapeuty z przedszkola przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Pani powiedziała, że wszyscy są Jankiem zachwyceni. Pięknie pracuje, koncentracja super, łapie nowe zadania w lot. Nie robi dla nagród, samo zadaje mu daje satysfakcję. To nasze nowe przedszkole, Janek chodzi tak od września i Pani powiedziała, że przegonił dzieci które chodzą 2 a nawet trzeci rok i że jeszcze nigdy nie mieli takie ucznia ❤️ jest bystry, mądry i bardzo grzeczny ❤️ jak ja takie coś słyszę to wdzięczna Bogu jestem za Wszystko ? i karnozynie ?

Mamy oczywiście przejściowe kłopoty typu glópawka, ale takowe to i zdrowe dzieci mają ?
Jeszcze czekam na mowę pełnymi zdaniami, ale wiem, że będzie i to ❤️

Pozdrawiam serdecznie i daj mi znać proszę kiedy badanie w Krakowie.

Aaaa zapomniałam jeszcze dodać rze bardzo czuły jest. Uwielbia się przytulać, daje buziaki, sam podchodzi i mówi buziaczka i daje ❤️ lubi tańczyć i bawić się z tatą ? a jak mu coś nie wyjdzie to mówi „kurde mać” i to z takim akcentem ?
Przepraszam za błędy, piszę jedną ręką ?

13 stycznia 2021

jestem bardzo zadowolona z rezultatów i nie wyobrażam sobie przerwy w podawaniu.

12 stycznia 2021

Ale Dominika Tobiasz jest na karnozynie 5 miesięcy. Zrobił niesamowity postęp. Ma więcej energii, rozumie dużo więcej, ogólnie zrobił się bardziej aktywny w takim codziennym życiu. Jesteśmy zachwyceni ?

28 maja 2020 – autyzm i nowotwór

I taka sytuacja: Mati po całym leczeniu (które uważa się za zakończone) bardzo poszedł do przodu.Jestem niemal pewna że to dzięki suplementacji.Pomimo całej całej gamy cytostatyków jego rozwój nabierał tempa po każdej chemii. Dla mnie to prawdziwy cud

25 maja 2020

Przepraszam że tak późno ale zawsze brakuje czasu. Dominiko ale nam się rzeczy dzieją w mowie???. Oto jedna z nich. Nataniel je kolację w kuchni. Ja siedzę z boku i patrzę jak z apetytem zajada. Nagle coś mi zaburczało w brzuszku. Nataniel spojrzał na mój brzuch .. pozniej na mnie. Po czym zdefiniował cała sytuację. Cyt.Mama się psuje!!!?????? Tadam!! normalnie pękłam ze śmiechu..i on również ???. Najważniejsza rzecz, My jesteśmy taką rowerowa rodzinka, Ale Natus od początku stanowczo na Nie. Kupiliśmy 2 rowerki. Nic..złość bunt. Przez 2 lata. I w tym roku, Usiadł. Szok????. I już jeździ…co prawda na 4 kółkach ale jeździ i z chęcią wsiada. A to dla nas najważniejsze, Nigdy nie robilismy niczego za wszelką cenę..zawsze czekaliśmy żeby chciał sam… Motoryka poszła extra

25 maja 2020

U nas też mowa super, ale mowa to jedno, ja jestem w szoku jakie moje dziecko jest kumate… Jak logicznie myśli, kojarzy fakty, jaką ma wyobraźnie, dużo by pisać. Powoli się odpampersowuje, w piłkę gra jak najlepszy sportowiec. Jest mega. Ma 4,5 roku karnozyną od sierpnia 2019

20 maja 2020

Witaj Dominiko, Na początku chciałabym się z Tobą podzielić naszą ogromną radością, otóż nasza niepełnosprawna 5-letnia córeczka zaczęła w końcu robić duże postępy w mówieniu! Wszyscy są w szoku – logopedzi, pedagodzy, my 🙂 Córcia miała w swoim krótkim życiu wiele operacji i nie rokowało to dobrze, bo wpadła w okropną traumę pooperacyjną, była „zablokowana”. Po kilku miesiącach stosowania CK blokada ustępuje !!! Mała zaczyna mówić, DZIĘKUJEMY !!

18 maja 2020

Cześć Dominiko ?
Ja tylko by zgłosić co u nas. My dalej na karno ? nie wiem czy już czas przestać ale chyba jeszcze nie. Straciłam rachubę i sama już nie wiem jak długo na niej jesteśmy ?‍♀️myślę że może rok. Może ciut mniej.
Mały mówi zdaniami (długimi) , używa czasów poprawnych, zadaje pytania? co to? Gdzie jest? Dlaczego? Mówi proszę (zwłaszcza jak chce coś a wie, ze nie dostanie). Śpiewa piosenki ? ok mowa jeszcze nie jest mega wyraźna i ma problemy z wymawianiem k, d, r ale…. Moje dziecko nie mówiło jeszcze nie tak dawno a o tym, ze nawet nie gaworzył pierwsze dwa lata swojego życia i że nie znałam jego głosu bo był jak niemy to już w ogóle ? pozdrawiamy ?
Buduje super konstrukcje, układa sam puzzle, ok maluje średnio ale przynajmniej lubi ? śmiga na rowerku biegowym z prędkością światła i na hulajnodze. Teraz kupujemy mu prawdziwy rower bez dodatkowych kółek ? a trampolina zaliczana była nawet w zimę ?

18 maja 2020

Cześć, pobudzenie minęło, jest lepiej:) Czy mogę już wprowadzać drugą kapsułkę wieczorem? Póki co daję 1-0-0..Już widzę efekty jeśli chodzi o ładniejsze zdania, współpracę, lepszą jakość snu:) Pozdrawiam!

18 maja 2020

U mnie na początku w ogóle była masa napadów padaczkowych, pobudzenie trwało z 3 miesiące. Nie poddaliśmy się a efektami można się pochwalić. Ogromną zmiana nie tylko fizyczna ale i psychiczna. Kiedyś był zalany, tłusty bo nie dawał rady się ruszać. Dziś chudzinka taka z niego – 15 kilo. Różnica 7 miesięcy ?? Spał w dzień po kilka razy. Pół dnia w sumie przesypiał. W nocy się budził i zsikiwal. Teraz w dzień nie sypia w ogóle, skacze i się bawi i nie siusia już w nocy. Każdy wysiłek powodowal atak padaczkowy a dłuższy pobyt na słońcu stan padaczkowy. Teraz spokojnie może skakać i biegać bez obaw, na słońcu przebywa dużo czasu. Na karnozyne pół roku bez napadu i omdlen. Potem niestety wróciły na 2 miesiące i znów spokój mamy od 3 miesiwvy. A omdlewał codziennie po 20 razy dziennie. Ogromną zmiana i ogromny sukces. Nie wiem co będzie dalej ale Karnozyna dała nam start na lepsze jutro.

17 kwietnia 2020

U Synka jest poprawa w komunikowaniu się, pojawiło się więcej słów, więcej rozumie i powtarza…Bardzo bardzo Pani dziękujemy!!!!!!!!

2 kwietnia 2020

2 kwietnia 2020

U nas też meeeega postęp w pisaniu i kolorowaniu. To co było we wrześniu A teraz to różnica 100%.

2 kwietnia 2020

My zaczynamy 2mc z karno. Motoryka duża do przodu (w końcu skacze żabką) ale trzymanie kredki bardzo go męczy (on tak twierdzi 🙂 )

28 marca 2020

Dziękuję za szybką odpowiedź:-) Już zamawiam. U nas w porządku, nie wystąpiło żadne pobudzenie po rozpoczęciu terapii, idziemy do przodu:-) i od tygodnia nie ma pieluchy!!! Mam nadzieję że niedługo się spotkamy.
Pozdrawiam Cię serdecznie!

21 marca 2020

Witam. 
Kiedy będzie badanie w Poznaniu?
Pamiętam że wspominała Pani że co trzy miesiące ale na stronie nie ma narazie informacji.
Mój syn od stycznia przyjmuje Carnosine, pierwszy miesiąc był pobudzony, ale pozytywne i „na wesolo „. Od końca lutego same plusy, które nie tylko ja zauważam jest spokojniejszy, bardzo poprawiła się koncentracja, nie denerwuje się gdy dostaję nowe zadanie, zrobił się bardziej samodzielny nie muszę już mu przypominać że ma iść siusiu.?

13 lutego 2020

Hej Dominika. Zbieram się żeby napisać do Ciebie od dłuższego czasu ale ciągle coś. Wiedz że gdybym mogła to w tej chwili wysciskalabym Cię że wszystkich sił ? dzięki wizycie u Ciebie i suplementowaniu (…) karnozyną mam ciągle rozwijające się dziecko, już po kilku dniach widziałam różnicę w zachowaniu. Zaczął ładnie jeść, poprawa w rozumieniu, zaczął więcej mówić, jest w ogóle taki bardziej kumaty ?pobudzenia nie było, jedynie ciężko mu było usypiać ale to już za nami. Zastanawiam się tylko teraz kiedy powinnam powtórzyć badanie i jak często powinnam je robić, bo nie zapytałam podczas wizyty. Dziękuję Ci bardzo za to co robisz bo dzięki temu działaniu odzyskuje syna. Pozdrawiam Cię i do zobaczenia w marcu (…)

12 lutego 2020

Byliśmy dzisiaj z (…) w Krakowie żeby ponownie zrobić badanie i zakupić Suplementy Karnozyne Kucery. Niestety sprzęt na którym jesteśmy badani uległ awarii, ale do czego zmierzam…
Jesteśmy na TERAPII MITOCHONDRIALNEJ od listopada 2019 r. Panie w przedszkolu zauważyły różnice w mówie. Powiedziały, że jest ogromna różnica. Mówi ładnie, wyraźnie, ma bogate słownictwo no i mówi z sensem. Natomiast to co usłyszałam od Pani, która również przyjechała z synem na badanie zwalilo mnie z nóg. 
Syn tej Pani po szczepieniu na MMR miał powiększone węzły chłonne i cofnął się w rozwoju. Trafili do Dominiki na metodę rok temu. Dziecko po 3 miesiącach zaczęło mówić. Gdzie wcześniej nie mówił w ogóle ?widziałam osobiście jaki gadatliwy. Do tego polepszyla się jego świadomość. Jest kontaktowy. Naprawdę to działa. Oczywiście trzeba czasu i cierpliwości. My dopiero 4 miesiące działamy

11 lutego 2020

???Od kilku lat zawsze nieprawidłowe eeg, niezależnie od tego czy w czuwaniu, po deprywacji czy we śnie. W 2018 nasilenie objawów po nieudanej interwencji medycznej, napady i bardzo złe eeg z zaleceniami leków przeciwpadaczkowych. 
? Opieszała opieka medyczna w UK, paradoksalnie zadziałała na korzyść. Szukając pomocy, dr. Kucera i protokół dużych dawek karnozyny zwiększanej po napadach. 
❤️❤️REZULTAT – od roku brak objawów, brak napadów i brak migreny ponapadowej. Ogromna poprawa w zachowaniu, świadomości i rozumieniu. 
??? W zeszłym tygodniu eeg u dr. Zwolinskiego. Każdemu tego życzę ❤️❤️❤️

13 stycznia 2020

cześć Dominiko 🙂 Syn robi ogromne postępy! rozumie wszystko co się do niego mówi i wykonuje wszystkie polecenia. Nauczyciele są pod ogromnym wrażeniem, nawet terapeuci nie wiedzą jak to możliwe…lekarz pediatra, która prowadzi syna jest zaskoczona rezultatem i poprosiła mnie o szczegółowe informacje.

7 stycznia 2020

cześć dominiko 🙂 nie mam pojęcia jak to możliwe, nie wiem czy to zasługa karnozyny, ale syn dzisiaj po raz pierwszy powiedział babcia, dziadziuś, Asia, Krzysiu, Marta, Łukasz i kocham cię!Jestem bardzo szczęśliwa i zarazem zaskoczona, bo zawsze posługiwał się tylko językiem angielskim.

4 stycznia 2020

Córka to po prostu „petarda” ….dużo bardziej wyraźna mowa, zaburzenia si jest mniej, sprytniejsza jest itp. syn narazie bardziej pobudzony, Ale dużo lepszy sen jest, sprytniejszy się stał smaki się polepszyly. A i u syna siła jest dużo lepsza. Gdzie on słaby

2 stycznia 2020

Dzień dobry.
Chciałam Ci Dominika podziękować. Jesteśmy dwa miesiące w terapii. Wiem, że to długoterminowa terapia więc nie liczyłam na pierwsze efekty, iż nastąpią szybko, zwłaszcza, że jego układ nerwowy jest w bardzo złym stanie. Bardziej nastawiłam się, iż najpierw nastąpi pogorszenie więcej wrzasków, płaczu, bicia się a tu niespodzianka jest weselszy, mniej się denerwuje, więcej rozumie co do niego mówię.
Na jasełkach w przedszkolu występował z panią usmiechnięty, nie uciekał, nie przeszkadzała mu 20 osoba widownia i głośna muzyka. Dodatkowo od momentu zażywania Karnozyny problem z bezsennością polepszył się. Wcześniej budził się np. o 2:30 i potrafił nie spać aż do 20. Teraz budzi się dalej ale zasypia do 15min. Jestem taka szczęśliwa, że wszystko pomału zmierza mu dobremu. Dla kogoś kto nie ma do czynienia z tym na codzień może nie znaczyć nic a dla mnie to tak wiele. Do zobaczenia wkrótce na kolejnych badaniach. Pozdrawiam

21 grudnia 2019 – o witaminie D3

Super. Bo właśnie pierwszy raz mamy w normie ?. Suplementujemy od lat d3. 20000 jednostek i zawsze było za nisko. Miał 3 albo 7. A norma 20-150 optymalnie 30-50 a (imię) ma 22 ???. Dzięki ??

9 grudnia 2019

„Polecam, pełen profesjonalizm, Dominika bardzo pozytywna i ciepła osoba z ogromną wiedzą.

7 grudnia 2019

cześć 🙂 chciałam się podzielić małą radością 🙂 Synek dostał kolejną maskotkę. tym razem ulubiona postać z bajki i stał się przełom. Trochę podchodził do niej z dystansem, trochę odpychał, trochę się bał…tak 2 dni. i dziś rano wstał to zaczął karmić, przytulać. chodzi i pokazuje mu swoje zabawki. udaje, że gra na pianinku, bawi się w chowanego 🙂 udaję, że go ubiera, każe karmić i dawać pić i mówi „bingowi”. jestem w takim szoku, że aż mi dziwnie że tak się bawi…:)

3 grudnia 2019

Polecam całym sercem wszystkim gotowym na mały (lub niemały) cud ♥️

3 grudnia 2019

Jak dobrze że Cię mamy :*
Polecam z czystym sercem, zawsze uśmiechnięta, ciepła i oddana.

29 listopada 2019

cieszę się, że są tacy ludzie jak pani ciągle poszukujący wiedzy, kształcący się i chętni pomagać innym, już czekamy na wizytę w Łodzi i nowe plany na nasze wsparcie, pozdrawiam serdecznie

29 listopada 2019

To jest piękne, że z takim zaangażowaniem pomagasz dzieciom i rodzicom. Dużo sukcesów w dalszym pomagniu innym ??? dziękujemy

28 listopada 2019

Hej P. Dominiko.
Pewnie od czasu do czasu będę pisała i dawała znać co u Nas nowego. Co się zmieniło przez ostatnie nie całe trzy tygodnie? Mamy około 50 pełnych krótkich słówek. Napewno ponad sto znieksztalconych lub urwanych ale na tyle dobrze wypowiadanych, że idzie doskonale zrozumieć co chce powiedzieć. Łączymy wyrazy! Mamy najdłuższe zdanie aż 4 wyrazowe ??i uwaga! Śpiewa! Na tyle na ile może śpiewa że mną piosenki w dobry rytm /melodie. Śpiewa słowo w słowo z tym, że oczywiście nie każde jest wymawiane poprawnie ??wisi około 10 sekund. Jest ta siła w rączkach i mamy za sobą pierwszego „fikolka”. Za miesiąc kończymy 3 latka

11 listopada 2019

Dzień dobry ? pisze tylko by dać znać, że pobudzenie minęło po 5 dniach ? a teraz mamy mała eksplozje w mówie ?? w końcu! Co prawda narazie urywa słowa i często nie wymawia ostatniej sylaby ale mówi dużo już. Z jednego słowa mama weszliśmy na myślę około 50(lekko przekształconych). Ale on nawet roller wymawiac zaczyna ?dzisiaj zakładała mu czapkę bo bardzo zimno i rękawiczki a on do mnie :mama glo (glows) hat (żebym też założyła) ?dziękuję ?

2 listopada 2019

Witaj kochana. Czy możesz mi wysłać ten zestaw dla taty? 
Chciałam Ci powiedzieć że w końcu śpi.bezsenność już za nim.?pozdrawiam

23 października 2019 – nastolatek z autyzmem zaczyna pisać na komputerze.

Dominiko u nas szok! szymek pisze na komputerze z panią w szkole i ze mną w domu. Pisze co czuje i co chce. Popatrz! Powiedziałam żeby napisał co chce to napisał „orzeszki”, wtedy wlazł kot na klawiaturę to zapytałam kto przyszedł. napisał „miki”. zapytałam jak ma na imię twój dziadzio napisał „stasio”. zapytałam czy go kochasz? odpisał „tak mocno”. zapytałam co lubi robić z dziadziem? odpisał „tulenie”. zapytałam a masz babcie? a on odpisał „tak niebo”. i już więcej nie chciał pisać. tylko napisał „orzeszki koniec”. dominiko to jest szok, i żeby było mało to świetnie czyta i więcej mówi. same pochwały słysze dookoła. dziękuję kochana, to ty nam pomogłaś to osiągnąć.

18 października 2019

u nas wszytsko extra. idzie do przodu jak burza. pojawiają się takie rzeczy, które mogłam tylko widzieć u zdrowiego synka. dziś nakarmił młodszego brata, ba nawet talerze sprzątnął. pięknie reaguje jak się do niego mówi. wszytsko rozumie i wykonuje polecenia. No rewelacja!

17 października 2019

cześć dominika :)jasiu bardzo fajnie reaguje na suplementy, jest wesoły, posłuszny, bardzo poprawiło się rozumienie. pięknie logicznie myśli, mowa jest wyraźniejsza, powoli coś więcej dochodzi np. mówi „do widzenia” ostatnio jak skądś wychodzimy. chociaż nigdy go tego nie uczyłam, sam załapał. jest baaardzo fajnie 🙂 dopowiem jeszcze, że super otwiera się społecznie i akceptacja zmian jak u dziecka nt, żadnego problemu. zniknęły też wokalizacje i echolalie. jak na 2 miesiące wsparcia to NAPRAWDĘ mega!

16 października 2019

nie wiem czy to tak szybko może działać. tomcio od środy przyjął pierwszą tabletkę, w sobotę wskazywał u mnie i u siebie nos, oko, ucho itd. coś czego nigdy wcześniej nie chciał zrobić. to faktycznie jakieś „czary” 🙂

10 października 2019

cześć kochana 🙂 nie wiem czy to zasługa flawonoidu, ale jacek od paru dni jak zaczął brać stał się bardziej kontaktowy, buduje cudnie zdania stylistycznie, jest bardziej spostrzegawczy…naprawdę nie poznaję swojego dziecka…

8 października 2019

musze się pochwalić, że mały zaczął robić duże postępy, zaczął mówić pojedyncze wyrazy, radość u nas wielka nawet z jednego zdania 🙂 i nawet zaczął układać wyrazy z alfabetu. jesteśmy bardzo dumni

3 października 2019

syn jest niesamowity. mówi całymi zdaniami. zuzia siadaj obok maćka. potem pytałam o przybory „czyj piórnik”, „mój”. a jak pytałam czyje farby, „moje”. czyli taka poprawna odmiana regularna. jest pracowity i mówi nie wolno skubać ust, mama przyniesie ci maść. pięknie patrzy w stronę osoby do której mówi, nie płacze, jest ok…naprawdę duża odmiana 🙂 dominika takie smsy dostałam dzisiaj od nauczycielki: sama widzę dużą poprawę w mowie. Ładnie słucha i zapamiętuje. z zachowaniem jeszcze różnie ale jest lepiej niż na początku. cały czas sam śpi i nie pozwala mi się ubrać, mówi że on sam 🙂

2 października 2019

Cześć dominika, chwalę się 🙂 dziś usłyszałam od wychowawczyni maksa „jestem pod ogromnym wrażeniem jakie on zrobił postępy” – miód na moje uszy 🙂 zresztą inni nauczyciele też mówią o ogromnej zmianie u syna, że bardziej spokojny, wyciszony, że lepiej pracuje. Pytają jakie leki uspokajające dostaje 😉

1 października 2019

witaj dominiko, wczoraj zapytałam jak się czuje po karnozynie i czy czuje że mu pomaga, (odpowiada na drewnianym alfabecie): „pomocna jest w jedzeniu, pożyteczna na żołądek, zjadam fajnie nowe rzeczy. a ja zauważyłam, że lepiej się komunikuje mową, częściej czyta na głos i odpowiada i bardziej przytomny.

30 września 2019

29 września 2019

wiesz michaś ze mną liczył, i powiedziła „cztery” i „dziewięć”. szok…On sam!! ja liczyłam, a on jak powiedziałam „trzy”, on sam „cztery”, potem po ósemce sam powiedział „dziewięć”. wczoraj też byłam w szoku bo przy zabawie mówił „ja tu” bo ich wszytskich rozdzielałam samochodami. jak pytałam co chce z szafki, powiedział „to” i pokazał palcem co chce. dla mnie za każdym razem jak się widzimy widze ogromną poprawę. Ja sama jestem w szoku jakie postępy robicie.

27 wrzesnia 2019

przez ostatnie pół roku sporo pozytywnych rzeczy się wydarzyło. oprócz mowy, która ruszyła (tzn. duży zasób słów). nie buduje całych zdań, ale coraz częściej są dwuwyrazowe. rozumienie mowy bardzo ruszyło. dziś rozmawiałam z panią od zajęć sensotycznych. Obecnie pracuja nad poprawą kontaktu wzrokowego i jej słowa „ma potencjał” dają nadzieję :)Mitochondria do roboty 🙂 jest moc 🙂

26 września 2019

wiesz u nas po karnozynie wielka zmiana co to kupy. już nie dajemy enzymów! jupi, pieknie trawi po karnozynie

23 września 2019

u nas efekty bardzo widoczne, przede wszytskim mowa, a to dopiero początek. wczoraj usłyszałam taki tekst. gdy powiedział mi 4 zwrotkowy wiersz, którego się bardzo szybko nauczył. ja do niego: „jestem dumną mamą”, a on na to: „teraz dumna mamo chodź zrobić kolację :)”

19 września 2019

Hej chciałabym ci się pochwalić. synuś radzi sobie w szkole niesamowicie. idzie równo ze zdrowymi dziećmi. po wejściu na 3-0-3 skończyły się zaparcia 🙂 tyle walki, a tu bum! kupa codziennie, max co 2 dzień!! dzięki dominiczka 🙂 Mądry. Wszystko rozumie. Ba, nawet brudne rzeczy do pralki wkłada. robi wiele rzeczy spontanicznie, tak jak to wykonują zdrowe dzieci. obraża się, wykazuje empatię do innych. chwilo trwaj! aaa sam odrabia lekcje. śłicznie pisze i bardzo się stara. jeszcze długa droga przed nami, ale taki bum po niecałym roku wsparcia to cud!!

16 lipiec 2019 – porównanie wyników watrobowych po półtora miesiąca suplementacji.

14 lipca 2019 – zniknął tętniak aorty brzysznej i idealna morfologia

Cześć dominika, mój tato miał od 5 lat zdiagnozowany tętniak aorty brzusznej. W tym tygodniu miał wykonane badanie usg żył i tętnic przez chirurga naczyniowca…cała rodzina niedowierza że tętniaka brak!!!❤️❤️❤️5 miesięcy ze wsparciem mitochondrialnym i takie rezultaty. dodam jeszcze ż e morfologia idealna. jakiś czas temu widziałam tatę po kilku miesiącach rozłąki. Udezryło mnie po oczach jak on dobrze wygląda, dużo lepiej jak go widziałam kilka miesięcy temu jeszcze przed wsparciem mitochondrialnym. sam przyznaje że się świetnie czuje i to widać!

12 lipiec 2019

cześć. muszę napisać, że oliwka dużo lepiej się czuje po karnozynie i to już po 2 dniach było widać. Dostała energii, jest bardzo pogodna i uprzejma. przedtem była wiecznie zmęczona, wkurzona i roszczeniowa. leoś na razie brak tak widocznych zmian chociaz nie jest juz tak uległy „jak pokorne ciele”. zaczął manifestowac swoje emocje płaczem. wcześnie przybiegał na zawołanie, teraz nie chce. jestem w szok, że na oliwię tak szybko podziałało.

12 lipiec 2019

na cukrzycę typu I choruję od 1999 roku. od tamtej pory raz lepiej, raz gorzej z wynikami. od 3-4 lat rozpoczęły się problemy z utrzymaniem choćby w miarę przyzwoitych poziomów cukrów. często nie pomagały nawet zwiększone dawki insuliny. pierwszym krokiem jaki spróbowałam było zastosowanie diety bezglutenowej. dieta spowodowała ogromną poprawę samopoczucia, natomiast zupełnie nie wpłynęła na poziomy cukrów. na wsparcie mitochondrialne trafiłam zupełnie przypadkiem. spróbowałam. nie modyfikując diety ani dawek insuliny, po trzech miesiącach w końcu poziomy cukrów zaczęły się obniżać, a organizm wreszcie zaczął reagować na podane dawki. hemoglobina glikozowana spadła z 10,2 do 9. jestem zachwycona tym, co dzieje się i czekam na więcej!

9 lipiec 2019

w ogóle zauważyłam, że odkąd przyjmuję karnozynę unormowało mi się tętno, które wcześniej miałam bardzo wysokie, a ciśnienie w końcu dobiło do normy, bo zazwyczaj było bardzo niskie.

5 lipca 2019

Dziękuję bardzo, wsparcie mitochondrialne uratowało mnie i maxa! a tak poza tym to max rewelacja. jest jednym z najlepiej czytających dzieci w klasie. a dziś zaczepiła mnie jego przyszła nauczycielka i tak go wychwalała i jego czytanie. Więc jestem bardzo dumna 🙂

4 lipca 2019

julka zawsze miała problemy z moczem, a teraz badanie idealne, nic nie ma. i w nocy pozbyliśmy się pampersa bo wstaje dwa razy na siusiu. fakt, że sama się nie budzi tylko ja ją wysadzam. kiedyś co chwila się moczyła w nocy i każda próba pozbycia się pampersa kończyła się na powrocie do niego. byłam bardzo mile zaskoczona wynikami analizy i posiewu.

3 lipca 2019

motoryka mała bardzo się poprawiła. zuza ciągle chce coś trzymać w rękach i wcale jej nie wypada! mimo, że teraz trzyma rzeczy bardzo małe albo cieńkie, a wcześniej był problem żeby trzymac cokolwiek…mototyka duża też do przodu u nas. ale regularnie jeździmy na turnusy rehabilitacyjne, więc to ciężko powiedziec co pomaga. padaczka w porządku 🙂

2 lipca 2019

po samej karnozynie bardzo fajnie. wczoraj sama przecztała polecenie zadania w książeczce i rozwiązała zadanie. jestem taka szczęśliwa. oprócz tego zwiększenie karnozyny z 3 na 5 dało efekt. dzisiaj pierwszy raz weszła sama po schodach nie trzymając się barierki.

1 lipca 2019

hej, otrzymaliśmy nowe wyniki z krwi. poprzednie były robione 3 miesiące wcześniej. pierwszy raz od czasu choroby ma żelazo w normie. jeszcze nisko ale już w nomie.

28 czerwca 2019

ogólnie wsparcie to chyba strzał w 10. szymon jest taki inny. nie wiem czy to możliwe że może miec mniej ataków? energii ma o niebo więcej.

27 czerwca 2019

hipoglikemia reaktywna i insulinooporność była dużym problemem u mnie, często miałam zapaści, leżałam nieprzytomna kilka godzin, obecnie nie było ani jednej takiej sytuacji. pomimo boreliozy mam znacznie więcej siły 🙂 przeszłam zakażenie portu naczyniowego z powikłaniami w postaci silnych duszności, brak oddechu, dzięŻi karnozynie ataki są sporadyczne. Młodsza córka lat 7 mówiła troszkę niewyraźnie, była nerwowa, słaba pamięc. obecnie mówi już prawie perfekcyjnie, świetnie liczy w zakresie od 0 do 50, wiersze opanowuje w kilka minut, myśli logicznie itd. jest spokojna, uśmiechnięta. natomiast starsza lat 9, nie ma już oporów w kontaktach z rówieśnikami bo był to duży problem. kuracja trwa krótko, a postępów sporo :)jeszcze raz dziękujemy 🙂

26 czerwca 2019

no i się zadziało! 🙂 syn 12 lat, neurotypowy. od 3 r. życia rozpoczął się problem z jąkaniem. problem momentami w dużych zaostrzeniach. przeszedł kilka różnych terapii logopedycznych, ale nie tylko. po roku na karnozynie komplex + q10, pulsacyjnie Flavonoid i kłopot całkowicie zniknął 🙂 niczego innego nie stosowaliśmy od dawna, pogodziliśmy się z tym, że taki jego urok, a tu proszę…Dziękujemy

24 czerwca 2019

pomimo niewielkiej dawki karnozyny (jak dla niemowlaka) napady padaczkowe u mojego dorosłego syna zmieniły charakter na minimalnie dwu-sekundowe. ostatni napad bez drgawek tylko 2 sekundy utrata świadomości.

28 maja 2019

wydarzyło się kilka pojedynczych niespodzianek. antoś przy wyjściu do pzredszkola mówi do mnie „pa pa”. teraz raz co prawda, ale powiedział sam od siebie „pa mamo”. oczywiście w tym momencie szok i łzy wzruszenia. kolejne: gonił kota sąsiadów, który uciekł. poszedł go szukać, nagle odwrócił się, rozłożył ręce i powiedział „nie ma kota”. i ostatnio chcąc pomocy (umiał powiedzieć trochę niewyraźnie „otwórz”). pierwszy raz złożył dwa wyrazy w postaci „otwórz tato” po 2 tygodniach brania karnozyny komplex. jakby miał jakieś zwarcie i styki zadziałały. Tak, co prawda trochę napisane niestylistycznie, bo w pośpiechu ale z radością w sercu 🙂

27 maja 2019 – motoryka

27 maja 2019

Dominiko! Czynisz ,, cuda,,! Jestes wielka! Wysle rysunki Synka na priv. Pozdrawiam i calusy przesylamy

24 maja 2019

dominiczka mamy przełom na który tak czekałam. po ostatnim spotkaniu ten stan zapalny okazał się ospą!młody przeszedł ją bardzo łagodnie. po chorobie super go wyczyściło. Wyszła z niego masa robali. teraz wszystko idzie na plus. dziś sam jeździł rowerem po ścieżce rowerowej. skręca, zawraca, hamuje oraz omija wszystkie przeszkody! rewelacja!! zdrowe dziecko! jest taki pojętny i świadomy!

22 maja 2019

od marca u Gabrysia ogromna poprawa w mowie, rozumieniu i zachowaniu. u córki bardziej powoli, ale do przodu. jest bardziej skoncentrowana, lepiej zaczęła się uczyć. podsyłam filmik jak młody śpiewa 🙂

21 maja 2019

na początku nie było dużej poprawy jaka jest teraz. syn był bardzo zarobaczony i miał stan zapalny organizmu. od kiedy jest na wsparciu mitochondrialnym organizm się oczyścił i stan zapalny zaczął się goić. zaczął pracować układ trawienny, syn ma większy apetyt, je wszystko. zaczął rosnąć i przybierać na wadze. nabrał kolorów na twarzy (wcześniej był blady), miał sińce pod oczami, teraz tego nie ma. zaczął zachowywac się normalnie (wcześniej miał różne tiki). wyciszył się, ma lepszą koncentrację, jest bardziej kumaty, zaczął mówić, buduje proste zdania, czyta. co najważniejsze otworzył się, interesuje się otoczeniem, nawiązuje lepsze kontakty z kolegami. więcej mówi, coraz więcej wypowiada słów. dzięki tobie dominiko odzyskuję syna, jest super poprawa.

17 maja 2019

cały tydzień diagnozowałam lily w ppp, czekam na oficjalny papier…rozwój intelektualny w normie wiekowej!!! trzy lata temu miała dwa lata do tyłu!!!zostałyśmy zaproszone z lily przez neurologopedę na uczelnie na dwa wykłady. żeby studenci poznali przykład lili. niesamowite prawda? uniwersytet warszawski i swps elitarna szkoła psychologii w warszawie. oczywiście pani neurolog wie, że to po wsparciu mito

17 maja 2019

I u nas zaczyna dziecko otwierać się na świat. Wiem, że to powolny proces ale są nowe sylaby super buduje lego duplo.

13 maja 2019

Doświadczenie i wielka fascynacja w parze z pasją. ☺️❤️

13 maja 2019

cześć dominika 🙂 przesyłam piękny „owoc” wsparcia mitochondrialnego w postaci filmiku. dodam, że moja majeczka od momentu regresu, po którym zaczął się nasz koszmar, nienawidziła jeździć na rowerze i hulajnodze. było to zbyt wiele rzeczy do skoordynowania. a popatrz teraz 🙂 brawo tobie za taki zapał pomagania dzieciom z różnymi zaburzeniami. po prostu my dziękujemy 🙂 mua

5 maja 2019

Polecam! karnozyna działa na mojego 5 letniego syna z zaburzeniami autystycznymi

24 kwietnia 2019

hej! przed ostatnią wizytą misiek niechętnie składal kilka klocków lego duplo i tylko na moją prośbę. dzię, jak widac na zdjęciach, z pasją układa lego city dla 5-12 latków (ma teraz 6), śledzi indtrukcję i idealnie dobiera wszystkie elementy 🙂 w miesiąc od znajomości liter przeszedł do czytania sylab. panie w przedszkolu są zdumione. woli wskazywać palcem, ale robi to bezbłędnie. czyta nadal po głosce więc panie zostały póki co przy wskazywaniu. wrócił do głośnego i wyraźnego mówienia. już nie ściska ust – to chyba po flavonoidach. została nam tylko mowa spontaniczna i kontakty społeczne do ogarnięcia. bo jak zacznie się swobodniej komunikowac z otoczeniem, to pozbędziemy się wybuchów złości, które biorą się z nieporozumienia. ale jesteśmy dopiero po 2 wizytach…

12 kwietnia 2019 – poprawa po 3 miesiącach, 67 lat, reumatoidalne zapalenie stawów i arytmia.

11 kwietnia 2019

powiem ci szczerze, że mikołaj jest nie do poznania. z dnia na dzień otwiera się coraz bardziej i tylko słyszymy pochwałę za pochwałą. jest ekstra zmiana

28 marca 2019

pani dziś mnie zapytała czy może nagrać maję na telefon żeby mi pokazać jak ona się zmieniła w przedszkolu, bo to jest aż trudne do uwierzenia 🙂

22 marca 2020 – ustanie tików

Przestał mrugać i ustały stymulacje – ruszanie łokciem. Polubił układanie puzzli 🙂 Bo do tej pory układał z pomocą i tak tylko na moje polecenie i bez entuzjazmu. Teraz to można nazwać „pasją”. Wszytskie stymulacje ustały, znów jest bardziej „kumaty”.

18 marca 2019

hej! mamy temperaturę 38.9!!! Chwilo trwaj, wczoraj już miała 37.9 więc uznaję to za ciąg…bo tak nie było już parę lat. No i jest w takim kontakcie od dwóch tygodni że szok! reaguje w mig, nie powtarzam nawet dwa razy. Jest idealna, szczęśliwa, mądra, uśmiechnięta 🙂 cwaniara zjadła też czekoladę brata z mlekiem (kazeina robiła z niej diabła), bez reakcji, bez agresji, po prostu bajka 🙂 Dziękuję 🙂

27 lutego 2019

dominiczko pytasz co u nas, a u nas jest pięknie, cudownie, normalnie 🙂 synek jest wspaniałym, mądrym, wyjątkowym i zdrowym już chłopcem. ma przyjaciół, uwielbia przedszkole, uwielbia terapię, uwielbia zabawę z dziećmi, jest przeszcześliwym dzieckiem o niezwykłej inteligencji i wrażliwości. kocha nas, kocha rodzinę, kocha życie. Skończyły się nawet problemy z napięciem w rączkach, koloruje, stara się nawet pisać, ma genialną pamięć i co ważne poprawiła się odporność. ostatnio przeszedł ospę z przeziębieniem, nie chodził wtedy na terapię długo ale pięknie to przeszedł. nawet ma skok rozwojowy. mowa jest piękna. choruje, ale już rzadko i łagodnie, jeszcze nigdy tyle w przedszkolu nie był. jest cudownie, dominiczko cudownie 🙂 dziękuję ci nasz skarbie bo to dzięki tobie. tak kochana, ja wierzę w to wsparcie całym sercem, nawet to nie jest wiara ale przekonanie bo mam żywy dowód obok siebie, że to działa. I to była najwspanialsza decyzja w moim życiu i najpiękniejszy dzień, że na swojej drodze spotkałam ciebie. Jestem dozgonnie wdzięczna.

22 lutego 2019

Szymek jest fajniejszy 🙂 Mam tu na myśli, że jest bardzo obecny, pięknie patrzy i odpowiada uśmiechem na uśmiech

21 listopada 2018

Polecam? Synek robi postępy a myślę, że to mówi samo za siebie.

11 października 2018

Profesjonalne podejscie. Synek robi wspaniale postepy. Dominika jest zawsze z nami i zawsze sluzy pomoca w razie watpliwosci.

11 października 2018

Polecam. Miło, profesjonalnie i SKUTECZNIE. Wsparcie mitochondrialne to nowość w Polsce. Pomaga w wielu chorobach. Polecam z własnego doświadczenia. ?

18 września 2018

Zauważyliśmy WIĘKSZE ROZUMIENIE, CHĘĆ KOMUNIKOWANIA SIĘ, WIĘKSZA oraz SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA LEPSZA.

6 września 2018

U nas jest Poprawa napięcia mięśniowego oraz stabilizacja emocjonalna.

19 sierpnia 2018

Syn ma trafne spostrzeżenia, długie wypowiedzi i opowiada.

5 sierpnia 2018

Po 4 miesiącach ze wsparciem mitochondrialnym jest lepsza koncentracja, pamięć. Jest bardziej spokojniejszy.

4 sierpnia 2018

Moje dziecko ma lepszy kontakt społeczny. zaczęło opowiadać o tym, co działo się danego dnia, co się śniło, zaczęło mówić o uczuciach.

2 sierpnia 2018

Synek ma lepszy rozwój fizyczny. Dziecko zaczęło w inny sposób mowic, fajnie poprawiła się komunikacja społeczna. Bardzo ładnie formułuje zdania. Swoje emocje wyraża adekwatnie do danej sytuacji.

27 lipca 2018

Nasze zmiany to lepszy sen, rzadsze budzenie się w ciągu nocy, poprawa stanu skóry.

26 lipca 2018

Pojawiła się Poprawa naśladownictwa… większa obserwacja swiata.

18 lipca 2018

Mniej się wentyluje i mniej macha rękami.

11 lipca 2018

U nas pojawia się mowa i jest mniej stereotypów.

8 lipca 2018

Zauważyliśmy postęp w rozwoju społeczno-emocjonalnym. Większa empatia, jakby dojrzał emocjonalnie. Dziecko fizycznie czuje się lepiej-zaczął mniej jeść-najada się w końcu.

25 czerwca 2018

Córeczka mniej się pokłada; wydaje mi się, że ma odrobinę lepszą motorykę dużą.

24 czerwca 2018

Nastąpiło zmniejszenie wędrówek z łóżka w nocy, przesypia noc u siebie 🙂

24 czerwca 2018

Po atakach padaczki jest zdecydowanie mniej marudna, tak jakby mniej ją męczyły, ma więcej siły.

22 czerwca 2018

synek Więcej mówi, mówi piosenki poznane w przedszkolu.

21 czerwca 2018

Mamy lepszy sen i poprawę napięcia mięśniowego oraz lepsze rozumienie.

27 maja 2018

Pojawiło się Więcej energii i większa otwartość na zróżnicowane aktywności fizyczne.

10 maja 2018

U synka jest zwiększona koncentracja i uwaga, większe skupienie na realizowanej zabawie edukacyjnej, lepsza motoryka (chodzenie) bardziej stabilna, większa chęc do wspólnej zabawy. Początkowo mowa również jakby bardziej ruszyła: dziecko więcej wydawało nowych sylab, ale niestety to już zaniknęło.

7 maja 2018

Lepsze zachowanie i poprawa motoryki, poprawa apetytu.

18 kwietnia 2018

Zauważyliśmy, że Przestał się słaniać, oczy mu już tak nie uciekają, nie jest tak „pijany” jak przed podawaniem, lepszy kontakt, weselszy. Lepszy kontakt wzrokowy.

17 kwietnia 2018

Córka jest weselsza, spokojniejsza i bardziej skoncentrowana.

8 kwietnia 2018

Dziecko jest mniej zmęczone. Przestało spać w przedszkolu w ciągu dnia i rzadziej zasypia w autobusie lub samochodzie w drodze powrotnej do domu. Wydaje się bardziej otwarte na inne dzieci.

4 kwietnia 2018

Mamy Lepszy sen, więcej siły. syn jest bardziej obecny, ma większe rozumienie, większą ciekawość świata.

29 marca 2018

U nas mowa ruszyła do przodu. Pojawia się więcej rozumienia. Więcej samodzielności.

28 marca 2018

W końcu Sen długi i spokojny. Nie wybudza się nawet by napić się wody.

22 marca 2018

Większa dojrzałość i bardziej rozbudowane zdania.

17 marca 2018

Poprawa w sferze motoryka mała, (potrafi ubrać skarpetki), lepsza odporność oraz myślenie, rozwój i percepcja.

12 marca 2018

Od początku, praktycznie od 3 dni po zażywaniu suplementów pojawiły się pierwsze zmiany.. najbardziej widoczna i zaskakująca, to było skakanie. Synek nie potrafił nigdy skoczyć, po tych kilku dniach skacze wysoko jak piłeczka i bardzo to kocha. Kolejne pozytywy ukazały się w mowie. Słownictwo rozbudowuje się u niego każdego dnia i używa mowy nie tylko by czegoś rządać ale również by coś powiedzieć, opowiedzieć, by odpowiedzieć itd. Mowę ma na swój wiek już bardzo dobrą i nawet ostatnio zaczepiła mnie Pani pytając ile moje dziecko ma lat, ze tak pięknie mówi, bo jej trzy latek nie mówi zdaniami. Dodam, ze było to w miejscu publicznym , Pani nie miała pojęcia, ze moj synek ma autyzm. Zresztą obecnie nikt kto niej jest wtajemniczony nie zauważa u niego jakichkolwiek zaburzeń. Wraz z rozszerzoną mową w parze szło coraz większe rozumienie. Terapeuci mówią, ze już jest ponad normę wiekową, a jeszcze dwa lata temu miał zdiagnozowane upośledzenie. Za tą lepszą mową, lepszym rozumieniem, lepszą kontrolą ciała, moim zdaniem stoi lepsza świadomość bycia obecnym tu i teraz, i świadomość bycia częścią świata (rodziny, grupy w przedszkolu itp.). Synek po prostu zaczyna tu być tak na prawdę, jak inne zdrowe dzieci. Zaczął pięknie okazywać uczucia, tulić się, mówić , że kocha, potrzebować bliskości… Przepięknie bawi się z siostrą. Na początku zainteresował sie klockami lego, zaczął pięknie budować.. potem tak się z siostrą wkręcili, ze zaczęła w tych zabawach pojawiać się zabawa udawana. Teraz wspaniale bawi się „na niby”, potrafi udawać, że jest kimś innym… a to tylko 3 miesiące. Mnóstwo, mnóstwo pozytywów w bardzo niewielkim czasie. To nasza jedyna interwencja, która tak szybko dała tak dużo. Moja uwaga jest taka, że jesteś Dominika cudowną osobą, to czuć nawet przez moment jak się Ciebie widzi podczas konsultacji. Mam nadzieję, że uda nam się kiedyś porozmawiać dłużej i na spokojnie, chociażby o samej tej terapii, bo nie sposób opisać słowami jak wiele, wydawałoby się „zwykły suplement” robi z moim dzieckiem.

9marca 2018

Syn przestał się moczyć w nocy, jest bardziej samodzielny, poprawa rozumienia.

27 lutego 2018

Zauważyłam dalszy ciągły dynamiczny rozwój mowy i motoryki.

27 lutego 2018

Lepiej śpi, Lepszy kontakt wzrokowy i fizyczna bliskość.

21 stycznia 2018

Zauważyłam zmniejszenie stresu, fantastyczna poprawa w komunikacji i chęci komunikowania się, zwiększona ilość słów z dnia na dzień, poprawa uwagi i koncentracji.

16 stycznia 2018

U syna jest Większe zrozumienie. Mniejszy apetyt na słodkie.

1 stycznia 2018

Polecam 🙂 profesjonalne podejście, moja córka nigdy na żadnych badaniach nie była tak spokojna i uśmiechnięta.

14 grudnia 2017

Bardzo życzliwa i przyjemna. Badanie wykonuje z cierpliwością do dziecka. Profesjonalnie omawia wynik. Nie ma żadnego problemu z kontaktem, w razie dodatkowych pytań. Polecam.

29 listopada 2017

Profesjonalne podejście do tematu. Duża wiedza przełożona prostym zrozumiałym językiem. Nam pomaga i to dla nas najważniejsze. Polecam każdemu.

3 listopada 2017

Lepsze rozumienie poleceń, zainteresowanie zabawkami, czasami łatwiejsze zasypianie.

1 listopada 2017

Poprawa snu i wydaje się bardziej otwarty.

26 października 2017

Jest lepsza koncentracja, lepiej śpi, jest bardziej świadoma siebie i otoczenia. Więcej wokalizuje.